Naše tipy

Jak snadno a kvalitně pozvednout úroveň sezení u vás doma i na zahradě

0
sezení
Zdroj: Roman Babakin / Shutterstock.com

Sednout si po dlouhém dni v práci doma na gauč či do křesla patří často k nejpříjemnějším okamžikům dne. Podobně toužíme po pohodlném sezení také během posezení na zahradě, neboť upřímně plastový zahradní nábytek je sice levný, ale pohodlné sezení příliš nenabízí. Pokud nechcete kvůli renovaci sedačky, křesel či židlí, ať již u vás doma či na zahradě, investovat příliš mnoho peněz do koupě nových kousků, existuje praktické řešení v podobě přečalounění.

Praktičnost i elegance pro vaši zahradu

To může být snadným a zároveň finančně nenáročným způsobem, jak váš domov oživit či pozměnit jeho styl a atmosféru. Pomocí přečalounění lze proměnit obývací pokoj, kuchyň, jídelnu i venkovní terasu či balkon. Především v případě venkovního posezení nezapomeňte na to, že není důležitá jen barva či potisk látky, kterou zvolíte, ale také její odolnost vůči vnějším podmínkám. Vyplatí se proto vybírat kvalitní látky outdoor, které vzhledem k materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, odolávají dešti, větru i UV záření. Na druhou stranu jsou ale velmi příjemné na dotek a působí přirozeným dojmem.

Věnujte pozornost i tomu, co je našim očím skryto

Pokud jde o přečalounění vnitřního nábytku, je dnes velmi vyhledávaným retro nábytek historického stylu, například ten, který mnozí z nás objeví na půdě u babičky. Při renovaci takového typu nábytku, kterým pak chcete dodat styl vašemu interiéru, mějte na paměti, že kromě vnější látky, je třeba věnovat zvýšenou pozornost také materiálu, kterým ji následně vyplníme. Mnozí sice dávají přednost klasickému molitanu, nicméně mnohem vhodnější je použít výplňové rouno. Jedná se o velmi kvalitní, stálý a pohodlný materiál, který nabízí komfort i snadnou údržbu. Vhodný je nejen jako výplň sedacích souprav, křesel či židlí, ale také nejrůznějších taburetů, podnožek, kuchyňských lavic či čalouněných postelí.20


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like

Komentáře

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *