Naše tipy

Relax přímo na vaší zahradě? Pořiďte si domácí vířivku

0
vířivka
Zdroj obrázku: Angelo Giampiccolo / Shutterstock.com

Pokud máte na zahradě nějaké to místo navíc, a k tomu ještě jste i milovníky wellness, je jasné, že byste neměli váhat a pořídit si vlastní vířivku. Tak si budete moci užívat luxusní relaxační koupele třeba každý den.

Co zvážit?

Než si vířivku objednáte, je důležité promyslet hned několik věcí – finanční možnosti, místa, kam ji umístíte, zda ji chcete využívat i v zimě a jak velká by asi měla být. Prvotřídní Bestway vířivka se nabízí v mnoha provedeních a záleží jen na vás, kterou variantu si zvolíte pro vás.

Kam ji umístit?

Klíčové je zvolit pevné, rovné podloží nebo samozřejmě můžete vířivku také rovnou zasadit do země. Je vhodné myslet i na to, že provoz není úplně tichý, takže není ideální, aby byla ihned u domu nebo pod okny. Zajistit je také nutné přívod vody a elektřiny.

Je libo pevnou nebo nafukovací?

Pevná vířivka má výhodu především v tom, že se pyšní odolnou akrylátovou vanou. Nafukovací modely jsou lehčí, obvykle vyrobené z PVC. Nafukovací vířivky bývají levnější, ale také méně odolné. Na druhou stranu se s nimi dá snadněji manipulovat a měnit jejich umístění. Stejně jako různé bazény s konstrukcí, tak i vířivky mohou mít různé tvary a velikosti.

Jak velká by měl být?

Asi nejjistější volbou bývají modely určené pro čtyři až pět osob, do kterých se obvykle vejde kolem 800 litrů vody. Menší vířivky určené třeba jen pro dvě osoby mají objem do 600 litrů, ale opravdu nepočítejte, že byste se do nich vešli i s dětmi nebo přáteli. Jestliže máte velkou rodinu nebo rádi pořádáte různé party, je možné investovat i do velké vířivky pro šest a více osob, která má objem až 1 200 l. Vždy ale volte model s ohřevem vody, protože komfort při koupání je ve vířivce obzvlášť důležitý. Snadno si tak prodloužíte koupací sezónu a vířivku můžete klidně k relaxu využít i v zimě. A to je jistě velká výhoda.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also like

Komentáře

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *